MİLLİ YEMİN

Siteye Giris Icin Lutfen Foruma Tiklayin

AnasayfaPortalSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Ogretmen atamalari

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Beyrut
Başkan
Başkan

MesajKonu: Ogretmen atamalari   Cuma Mart 21, 2008 4:06 am

MİLLİ Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, bu yıl toplam 32 bin öğretmen atanacağını bildirdi.
MEB, dün 2 bin 377'si sözleşmeli toplam 7 bin 159 öğretmen atadı. Atamalar dolayısıyla düzenlenen törende konuşan Bakan Çelik, 2008 yılında toplam 30 bin öğretmen atanmasının planlandığını belirtti.

Türkiye'deki öğretmen ihtiyacı konusunda ''bazı kesimlerin meseleyi farklı yönlere çektiklerini'' söyleyen Çelik, bu alanın dinamik bir alan olduğunu belirterek, ''Milli Eğitim Bakanlığında öğretmen ihtiyacı bitmez, öğretmen ataması süreci bitmez ve her yıl öğretmen ataması yapılmaya devam eder'' dedi.

Çelik, sözleşmeli öğretmenlerin de kadroya geçmek için başvurduklarını, bu öğretmenlerin eğitim-öğretimin aksamaması için bulundukları okula atanmayı tercih edebildiklerini kaydetti. Çelik, ''Sözleşmeli öğretmen meselesi Türkiye'de artık oturmuştur'' dedi.

Göreve yeni başlayan öğretmenlere de seslenen Çelik, zorluklar karşısında yılmadan gayretle çalışmalarını istedi. Konuşmaların ardından Çelik, bilgisayar kurasıyla atamaları başlattı.
Kullanıcı profilini gör http://milliyemin.forumd.biz

Ogretmen atamalari
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası